Обов'язки та повноваження

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації63202, Україна, Харківська область, Нововодолазький район,
смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7,   к. № 40
E-mail:

 4-24-41, 4-22-87


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови
районної державної адміністрації
09.07.2015 № 196

Перший заступник голови районної державної адміністрації

(з питань сільського господарства, економіки та житлово-комунального господарства)
 

 

2.1. Вирішує питання:
2.1.1. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері розвитку агропромислового комплексу району, розвитку внутрішніх товарних ринків сільськогосподарської продукції.
2.1.2. Разом з відповідними органами організовує роботу щодо реалізації програм розвитку агропромислового комплексу, розвитку сільськогосподарського виробництва.
2.1.3. Сприяє забезпеченню реалізації державної політики в галузі переробки сільськогосподарської продукції.
2.1.4. Спрямовує діяльність районних організацій та установ агропромислового комплексу на розвиток всебічних зв`язків сільськогосподарських товаровиробників із переробними, сервісними та іншими підприємствами й організаціями.
2.1.5. Сприяє органам місцевого самоврядування у здійсненні аграрної та земельної реформ.
2.1.6. Сприяє реалізації законодавства України щодо ринку зерна та цукру, організації роботи щодо виконання державного та регіонального контрактів, створення продовольчих ресурсів зерна, задоволення потреб населення в інших видах продукції рослинництва і тваринництва.
2.1.7. Сприяє діяльності громадських об’єднань агропромислового комплексу.
2.1.8. Організації роботи з розроблення та здійснення заходів щодо розвитку економічних і ринкових реформ у всіх галузях економіки району.
2.1.9. Реалізації державної та інвестиційної політики.
2.1.10. Забезпечення державної цінової політики.
2.1.11. Забезпечення реалізації державної політики у сфері економічної безпеки та детінізації економіки,використання земельних ресурсів, їх захисту та відтворення.
2.1.12. Реалізації державної політики у сфері внутрішнього та зовнішнього ринків товарів послуг, капіталів, закупівель за державні кошти.
2.1.13. Забезпечення реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі, громадського харчування і побутових послуг, розвитку малого та середнього бізнесу.
2.1.14. Організації роботи з реалізації законодавства щодо розвитку споживчого ринку, у тому числі торгівлі та побутового обслуговування населення.
2.1.15. Реалізації і формування тарифів на житлово-комунальні послуги.
2.1.16. Контролю роботи районної державної адміністрації щодо покращення надання адміністративних послуг населенню, роботи Центру з надання адміністративних послуг при Нововодолазькій районній державній адміністрації.
2.1.17. Забезпечення роботи галузей промисловості, розроблення пропозицій щодо науково-технічної та промислово-структурної політики розвитку галузей промисловості; організації та контролю за підготовкою і реалізацією заходів щодо реформування економічної структури промислового
виробництва, санації цільових інвестиційних проектів, корпоратизації та приватизації промислових підприємств державної форми власності; розроблення та здійснення заходів щодо зростання експортного потенціалу промисловості, стимулювання випуску імпортозамінної продукції, здійснення заходів щодо освоєння і нарощування на промислових підприємствах виробництва товарів народного споживання.
2.1.18. Розвитку транспорту, телерадіокомунікацій та інших засобів зв’язку, сприяння створення конкурсного середовища в цих галузях, організації будівництва та експлуатації об’єктів зв’язку.
2.1.19. Підвищення рівня безпеки дорожнього руху та технічної експлуатації всіх видів транспорту.
2.1.20. Забезпечення реалізації державної політики в галузі житлово-комунального господарства, розвитку інженерної інфраструктури, забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами, містобудування та архітектури, охорони пам’яток архітектури, виробництва будівельних матеріалів.
2.1.21. Контролює стан розрахунків за споживання тепла, газу та інших ресурсів.
2.1.22. Утримання в належному стані мереж тепло- і газопостачання.
2.1.23. Розвитку і реалізації в районі державної політики у сфері розвитку будівельного комплексу, сприяння створенню в ньому конкурентного середовища; реалізації державної політики у сфері житлового, промислового та цивільного будівництва, роботи підприємств будівельної індустрії і будівельних матеріалів, організації будівництва та експлуатації доріг.
2.1.24. Забезпечення роботи паливно-енергетичного комплексу району; організації і контролю за реалізацією заходів з реформування структури паливно-енергетичного комплексу; здійснення державної політики щодо розвитку електроенергетики, розроблення пропозицій щодо розвитку виробництва електроенергії, залучення інвестицій для відтворення енергетичних ресурсів, їх раціонального використання; організації будівництва та утримання в належному стані мережі електропостачання.
2.1.19. Загальної координації в районі комплексу заходів щодо енергозбереження.
2.1.25. Забезпечення реалізації державної політики соціально-економічного розвитку на території району.
2.1.26. Проведення регуляторної політики держави.
2.1.27. Зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності.
2.1.28. Демонополізації виробництва і розвитку конкуренції.
2.1.29. Здійснює заходи, пов’язані з мобілізаційною підготовкою, цивільною та територіальною обороною.
2.1.30. Сприяє реалізації державної політики у сфері ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, екологічної безпеки, розвитку лісового та водного господарства.
2.1.31. Організації виконання перспективних і поточних планів роботи районної державної адміністрації з відповідних напрямів діяльності, регіональних, районних і галузевих програм.
2.1.32. У разі відсутності голови районної державної адміністрації виконує його обов’язки.
У разі відсутності першого заступника голови районної державної адміністрації його обов’язки виконує заступник голови районної державної адміністрації.

2.2. Спрямовує та контролює діяльність:
- управління агропромислового розвитку;
- управління ветеринарної медицини у Нововодолазькому районі   Харківської області;
- районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, районної організації Українського товариства кролівників та звіроводів-любителів;
- підприємств, організацій і установ пов`язаних з виробництвом та переробкою сільськогосподарської продукції, водного та лісового господарства;
- державної насіннєвої інспекції;
- управління економіки;
- відділу містобудування та архітектури.
- сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи;
- відділу з питань надзвичайних ситуацій
- відділу Держземагенства у Нововодолазькому районі.

2.3. Координує діяльність:
- Нововодолазько-Кегичівського об’єднаного районного військового комісаріату;
- Нововодолазького міськрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Харківській області;
- районного відділу статистики;
- підприємств організацій і установ промисловості,  паливно-енергетичного комплексу, транспорту, зв’язку, будівельного, дорожнього, житлово-комунального господарства.

2.4. У межах своїх повноважень взаємодіє з:
- територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади;
- комерційними банками, біржами, страховими компаніями, аудиторськими службами, інвестиційними фондами, фондами підтримки підприємництва, фінансово-кредитними спілками, підприємствами малого та середнього бізнесу, підприємствами оптової та роздрібної торгівлі всіх форм власності, у тому числі на ринках; підприємствами громадського харчування, служби побуту незалежно від форм власності;
- районною прокуратурою та судами, управлінням Служби безпеки України;
- відповідними постійними комісіями районної ради.

2.5.  Очолює відповідні консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи при районній державній адміністрації.

http://compet.1gb.ua/ukr/