• Головна
  • Новини
  • Влада
  • В центрі Старовірівської ОТГ будується спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям

В центрі Старовірівської ОТГ будується спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям

В центрі Старовірівської ОТГ будується спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям 18 травня 2018

  Одне з головних завдань в роботі районної державної адміністрації- турбота про майбутнє покоління мешканців району, а саме про здоров’я дітей. Розуміючи важливість формування свідомості здорового способу життя, районною державною адміністрацією наприкінці 2017 року була проведена робота по залученню коштів Державного бюджету по фінансуванню робіт з реконструкції спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям по вул. Шкільна, 12, с. Старовірівка, в центрі Старовірівської ОТГ.

  В грудні 2017 року за кошти субвенції з держаного та районного бюджетів було проведено попередню оплату в розмірі  1 млн.430 тис.грн. на вказані роботи з реконструкції. В зв’язку з настанням сприятливих погодних умов, навесні поточного року підрядником були розпочаті будівельні роботи. На даний час проведено вивезення грунту з майданчика, завершено монтаж дренажної системи, фундамент засипано щебенем, прокладено поверхню майданчика текстилем. Також завезено огородження для майбутнього поля для міні-футболу.

 Будівництво майданчика надасть можливість учням проводити повноцінні уроки фізкультури та змагання з футболу. Крім цього користуватись майданчиком зможуть і інші молоді люди, які люблять спорт та ведуть здоровий способ життя. На майданчику планується проводити також тренування та змагання для людей з особливими потребами.

 

 

http://compet.1gb.ua/ukr/