Шлях до світового футболу

Шлях до світового футболу 20 липня 2018

Neymar Jr's Five - глобальний футбольний турнір п'ять на п'ять, який об'єднує гравців з усіх куточків світу із загальною пристрастю - футболом

Це швидке, технічне і динамічне змагання. Понад 125 000 гравців з більш ніж 60 країн світу з шести континентів, включаючи команду з Нової Водолаги «KVADR», цього року приймуть участь у турнірі.

Наші хлопці, у складі: Романа Ольховського, Ігоря Шишки, Володимира Гармаша, Юрія Петренка, Івана Литвинова, Юрія Сагайдачного та Сергія Малишко, 18 липня вилетіли до країни карнавалу та футболу -  Бразилії, де візьмуть участь у світовому фіналі Neymar Jr's Five.

Правила? Все дуже просто. Кожен матч триває 10 хвилин, воротаря немає, а всякий раз, коли команда забиває гол, противник втрачає гравця. Цього року турнір відкритий для команд з п'яти-семи гравців у віці від 16 до 25 років. У кожній команді також допускається не більше двох гравців старше 25 років.

Лише найсильніші команди дійшли до фіналу. Тепер вони зможуть прожити свою мрію в Instituto Projeto Неймара Дж. в Прая-Гранді, Бразилія, 20-21 липня, де буде визначено нового світового чемпіона.

Світовий фінал розпочнеться у п'ятницю, 20 липня, на груповому етапі з національними чемпіонами з понад 60 країн. Кращі команди пройдуть до етапу на вибування в суботу та далі змагатимуться у фінальних частинах турніру.

Подія відбувається в Інституті Проджето Неймара Дж., приватній, некомерційній організаціії соціального напрямку, створеній гравцем та його сім'єю. Розташована в Jardim Glória, у Прая-Гранді, де Неймар Дж. провів значну частину свого дитинства. Інститут площею 8,400 кв.м. є освітним та спортивним комплексом, який призначений для 2470 дітей з малозабезпечених сімей віком від 7 до 14 років.

Нагородження команди переможця проведе сам засновник турніру, зірка світового футболу, капітан національної збірної Бразилії Неймар Дж.

Трансляцію фіналу турніра Neymar Jr's Five можна буде подивитися за посиланнями:

Офіційна сторінка Neymar Jr's Five на Facebook або YouTube канал

Додаткова інформація:

Neymar JR'S Five 2 / Instituto Projeto Neymar Jr

Neymar Jr's Five

Інформація взята з http://vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1389

 

http://compet.1gb.ua/ukr/